Informácie a novinky zo sveta golfu


Golf Channel Open Tour Slovensko

Posledná májová sobota sa na ihrisku Grey Bear Tále opäť niesla v znamení kvalitného golfu. Odštartovali sme ďalší ročník Golf Channel Open Tour Slovensko.

Čitať viac…

Queen of golf 2015

Tento rok sme odštartovali sezónu na golfovom ihrisku Grey bear Tále, kde sa konal prestížny turnaj Queen of golf. Už zo samotného názvu cítiť, že hra bola o čosi krajšia ako býva zvykom.

Čitať viac…

DIGITALGOLF FASHION SHOW 2015

9.4.2015 sa konal nulty rocnik goflovej modnej prehliadky Digitalgolf Fashion Show 2015. Pritomni hostia mohli nazivo vidiet nove kolekcie Peak Performance (generalny partner podujatia), Hugo Boss, J.Lindeberg a Calvin Klein.

Čitať viac…

Užívajte si svoj tréning!

Znie to jednoducho, ale veľa golfistov berie precvičovanie ako nutné zlo. Ak patríte medzi nich, skúste použiť svoju predstavivosť, buďte súperom sami sebe, urobte si z tréningu zábavu, rovnakú, akú prežívate počas hry na ihrisku. Nakoniec, o to práve ide, nie? :)

Čitať viac…

Golf: Čo to je a ako sa hrá?

Golf je hra, ktorú si užívajú po celom svete ako hráči tak fanúšikovia. Je to aktívny šport, ktorý vyžaduje koncentráciu a presnosť. Úlohou hráča je dostať loptičku z určitého miesta (odpaliska) čo najmenším počtom úderov golfovou palicou do jamky na green.

Čitať viac…

Ako sa obliecť na golf

Golf bol už od svojho vzniku športom určeným pre vyššiu spoločnosť. Dnes však vďaka relatívne dostupným golfovým ihriskám oslovuje širokú skupinu obyvateľstva, a to nielen zbohatlíkov, ako o ňom mnohí hovoria.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.