Informácie a novinky zo sveta golfu


„Mladá krv“ golfu - FootGolf

Footgolf, zmes futbalu a golfu. Šport, ktorý si vyžaduje štandardnú futbalovú loptu, zatiaľ čo samotná hra sa odohráva na golfovom ihrisku a rovnako aj rešpektuje golfové pravidlá. Úplne prvým FootGolfovým turnajom bolo stretnutie holandských a belgických profesionálnych futbalistov zorganizované dvoma športovými novátormi Michaelom Jansenom a Basom Korstenom.

Čitať viac…

Golfové módne oblečenie vás uchráni aj proti počasiu

Golf – hra, ktorej sa venujú ľudia po celom svete už stáročia, má tiež niekoľko pravidiel. Okrem hracích pravidiel je dôležitý aj výzor golfistu. Na ihrisko si nemôžete vyjsť oblečení len tak v čomkoľvek. Muži obvykle nosia nohavice (pozor nie džínsy!) alebo šortky, ak je vonku slnečno. Ženy zas sukne, šortky a dlhé nohavice. Oblečenie však nemá spĺňať len kritéria etikety, ale aj ďalšie požiadavky.

Čitať viac…

Nepísané golfové pravidlá musíte dodržiavať

Golf nie je len o hre a pravidlách v nej. Je aj o čestnosti a ohľaduplnosti, ktoré sú tými najdôležitejšími zásadami. Práve pri hre, akou je golf, sa dá veľmi ľahko podviesť, preto každý z účastníkov hrá na svoju vlastnú česť. Z toho dôvodu existujú akési polooficiálna zdvorilosti či pravidlá a hráči by ich mali nielen ovládať, ale aj dodržiavať. Zásady sa delia na dve dôležité a to na správanie sa počas hry na ihrisku a starostlivosť oň.

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.