Informácie a novinky zo sveta golfu


Ako si vďaka vizualizácii vylepšiť svoju golfovú hru

Osobný rozvoj, vizualizácia, ciele, afirmácie, mentoring či coaching. Výrazy, ktoré počúvame v posledných rokoch zo všetkých strán čoraz častejšie a či už ste fanúšikom svetoznámeho motivačného rečníka Tonyho Robbinsa alebo skôr duchovného vodcu Wayna Dyera, určite sa u vás na poličke skrýva aspoň jedna kniha o úspechu, motivácií, dosahovaní cieľov či sebarozvoja v rôznych oblastiach.

Čitať viac…

Oblečte sa na koniec sezóny

Jesenná sezóna je konečne tu a po extrémne horúcom lete nám ponúka možnosť obnoviť naše šatníky o nové must-have kúsky tejto jesene. Myslím, že aj tí najväčší milovníci leta už radi vymenia kraťasy za iný typ oblečenia. Či už hľadáte inšpiráciu pre jeden štýlový kúsok alebo chcete doplniť šatník o overenú klasiku, vybrali sme pre vás 7 tipov, z ktorých si v oboch prípadoch vyberiete. A viete čo je najlepšie? Mnohé sú stále vo výpredajových cenách! Nakupujte rýchlo, aby sa vám kúsok, ktorý podporí váš štýl a vašu osobnosť ešte ušiel.

Čitať viac…

Váš názor nás zaujíma - GOLFADVISOR.CZ

Nový golfový projekt, ktorý si rýchlo našiel svojich používateľov.  GOLFADVISOR je po zahraničných vzoroch systém pre zber, správu a spracovanie informácií od hráčov, ktorí odohrali na golfovom ihrisku svoju hru, alebo turnaj. A majú záujem ohodnotiť nielen ihrisko a jeho kvalitu, ale aj poskytované služby. Hodnotenie informácií je základom pre tzv. Hráčske hodnotenie odohraného ihriska. GOLFASVISOR nadväzuje na Český systém kvality služieb, jeho cieľom je najmä overovanie dosiahnutej úrovne kvality služieb. Na projekte sa tiež technologicky podieľa aj spoločnosť TeeTime Se, ktorá poskytuje rezervačné a odbavovacie služby golfovým rezortom a hráčom. 

Čitať viac…

Ovládnite golfové ihrisko s kvalitnou golfovou výbavou

Slnko, teplo, voda! Áno, leto je tu v plnom prúde, no nielen to. Aj golfová sezóna je v plnom prúde, a tak pokiaľ netrávite tieto horúce dni niekde na dovolenke, greene alebo v bazéne, pozrite si náš jedinečný výpredaj a urobte tak radosť sebe alebo niekomu inému. 

Čitať viac…

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.