Ako trénovať putovanie?

Putovanie rozhoduje o osude každej jamky. Dlhými ranami síce oslníte kadekoho, ale pokiaľ vaša loptička neskončí v jamke, sú vám úplne na nič. Jediným účinným receptom, ako svoju najkratšiu hru ovládnuť, je pravidelný tréning. Preto sme si pre vás pripravili tipy, ako by mohol vyzerať.

Začnite najkratšími putmi
Svoj tréning odštartujte 1 až 1,5 metrov dlhými putmi na rovnom greene. Vhodné je nejakým spôsobom označiť putovaciu líniu. K tomu môžete použiť jednu zo svojich palíc, alebo napríklad šnúru na pletenie, ktorú natiahnete medzi dvoma drôtmi. Pokiaľ sa pre ňu naozaj rozhodnete, natiahnite ju tak, aby prechádzala nad stredom jamky. Potom môžete precvičovať správne vedenie hlavy palice. Vďaka takto označenej línii ľahko zistíte, či je hlava puteru nastavená na cieľ a či sa pohybuje smerom k jamke.

Získajte cit pre dlhé puty
Pripravte si tri až päť loptičiek do rady v rovnakej putovacej línii smerom k jamke. Prvú loptičku od nej položte vo vzdialenosti jednej palice. Ostatné by potom mali mať rozostup už len jej polovicu. Začnite prvou, najbližšou loptičkou. Postupne odohrajte tiež ostatné. Postarajte sa o to, aby všetky vaše loptičky zastavovali 50 až 60 centimetrov za jamkou, pokiaľ teda neskončia priamo v nej. Rýchlosť úderu nemeňte silou, ale oddiaľovaním hlavy palice od loptičky. Tiež váš náprah by mal byť pri každom údere inak veľký.

Vždy je o čo hrať
Aj pri tréningu sa snažte motivovať. Pozvite svojich priateľov či kolegov na malú súkromnú putovaciu súťaž. Nielenže zlepšíte svoje zakončenie, tiež môžete vyhrať pozvánku na obed alebo drink.


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.