DIGITALGOLF FASHION SHOW 2015

9.4.2015 sa konal nulty rocnik goflovej modnej prehliadky Digitalgolf Fashion Show 2015. Pritomni hostia mohli nazivo vidiet nove kolekcie Peak Performance (generalny partner podujatia), Hugo Boss, J.Lindeberg a Calvin Klein. 

Pre milovnikov rychlych aut bol pred predajnou vystaveny najnovsi model Lexus RC F, za co dakujeme nasmu partnerovi spolocnosti PPC Team Plus. A aby bol priebeh akcie naozaj dokonaly, o spolocensku uroven sa postarali priatelia z Pivnicka.sk. 

Uz teraz sa tesime na oficialny prvy rocnik, ktorym otvorime golfovu sezonu 2016. Sledujte nas nadalej. 

Podakovanie: 

Generalny partner podujatia: 
Peak Performance

Oficialny partneri: 
Lexus Bratislava 
Pivnicka.sk

                                       


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.