Golf Holidays

Milí Golfisti,

Túžbou pravého golfistu je odpáliť loptičku čo najďalej a trafiť čo najpresnejšie. Nemenej dôležitým je však pôžitok z hry a nádhernej prírody, ktorá väčšinu golfových ihrísk obklopuje. 
Golf je nielen o športových úspechoch a neúspechoch, ale stáva sa životnou filozofiou. Ihriská dokážu ponúknuť  nečakané prekvapenia svojou jedinečnou a neopakovateľnou atmosférou.
 

Potešiť každého golfistu, či negolfistu . Svetoznáme ihriská sú pre každého  hráča golfu v prvom rade výzvou a pokorou zároveň. Zabezpečenie ponuky na mieru si vyžaduje niekoľkoročné skúsenosti a znalosť prostredia.
Chcete zažiť golf na okraji morského pobrežia , skutočné útesy Efektívne prekážky, či nefalšovaný  svet golfu balansujúci na skalách skúšaných morským prílivom alebo zahrať si na najstaršom ihrisku sveta St Andrews Old course s garantovaným tee timom a neuveriteľnou atmosférou kolísky golfu.

Výber destinácie 
Pred každou golfovou dovolenkou rozmýšlate,kam sa za golfom vybrať , či v zimnom období zvolíte destináciu s dlhodobo garantovanými teplotami alebo zvolíte niečo tajomné ako z rozprávok  Tisíc a jedna noc alebo si vyberiete destináciu s možnosťou bohatého spoločenského, kultúrneho, či kulinárskeho  vyžitia.

Kde sa ubytovať 
Po výbere destinácie samozrejme rozmýšlate kde sa ubytovať, či zvoliť prvotriedny, luxusný hotel alebo si vyberiete ubytovanie apartmánového typu


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.