Golf Park Rajec

Letná sezóna je skoro v plnom prúde, a preto by ste nemali zanedbať kontrolu svojej golfovej výbavy. Správna a vhodná výbava je totiž pre každého hráča, či už profesionálneho, alebo amatéra, veľmi dôležitá. Pokiaľ si hru chcete naplno vychutnať a užiť, vymeňte staré kusy, ktoré sú značne opotrebované, za nové a pohodlné. Okrem golfovej palice vhodnej k vaše výške, postave, sile a skúsenosti, by ste mali pozerať aj na oblečenie, v ktorom sa budete cítiť komfortne. Nepremokavá bunda, ktorá vás ochráni pred nevyspytateľným počasím či pevné topánky, v ktorých sa budete cítiť ako v papučkách vám spríjemnia prechádzku po golfovom ihrisku.

To pravé miesto pre vás sa nachádza v krásnom prostredí Rajeckej doliny , medzi Strážovskými a Súľovskými vrchmi. Kvalitné deväť jamkové ihrisko ležiace v tejto oblasti na ploche súčasných 14-tich hektároch, s dĺžkou 2 016m zo žltých odpalísk a párom 32. Ihrisko disponuje krytým driving range s dopadovou zónou dlhšou ako 250 m, klubovým domom s denným barom, kde majú golfisti k dispozícii šatne so skrinkami a sprchy. K dispozícii je tiež požičovňa palíc a vozíkov, malý golf shop a terasu s kapacitou až 100 hostí. Golfisti tiež ocenia kvalitný cvičnými plochami, ktorými súčasťou sú aj chipping a putting green. Tromi sadami odpalísk predstavuje plochu pre všetky typy hráčov. Menšie greeny  a pomerne veľké prevýšenia vyžadujú presnosť. Ihrisko je známe vysokou kvalitou trávnatých plôch.

Ak ste častým návštevníkom môžete využiť rôzne benefity, ktoré vám Golf park Rajec ponúka. Či už ide o nejaké výhodné sezónne karty. permanentky alebo rôzne druhy členstiev v golfovom klube. Pokiaľ ste sa rozhodli hrávať s kolegami z práce a utužiť tak vzťahy, zadovážte si firemné karty. Možno máte blízko seba človeka, ktorý golf zbožňuje alebo by sa mu rád venoval. Neváhajte a darujte mu darčekový poukaz, ktorý mu umožní užiť si prírodu a popritom si vychutnať pokojnú džentlmenskú hru. Začiatočníci môžu využiť trénerské služby a poradenstvo v golfovej škole.

golfovom parku Rajec si na svoje prídu aj súťaživé typy. Ročne pripravuje viac ako 70 turnajov, z toho väčšinou HCP, v ktorých môžete dokázať svoje schopnosti a poraziť svojich „protivníkov“. Ak vám účasť na turnaji neprinesie výhru, jednoznačne vám spríjemní deň a prinesie vám mnoho zábavy. Ste vítaní. Park je otvorený od apríla, a to denne od 9.00 do zotmenia.

Telefónne číslo: +421 917 477 235
Email: clubhouse@golfparkrajec.sk


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.