Váš názor nás zaujíma - GOLFADVISOR.CZ

Váš názor nás zaujíma

GOLFADVISOR.CZ

Nový golfový projekt, ktorý si rýchlo našiel svojich používateľov. 

GOLFADVISOR je po zahraničných vzoroch systém pre zber, správu a spracovanie informácií od hráčov, ktorí odohrali na golfovom ihrisku svoju hru, alebo turnaj. A majú záujem ohodnotiť nielen ihrisko a jeho kvalitu, ale aj poskytované služby. Hodnotenie informácií je základom pre tzv. Hráčske hodnotenie odohraného ihriska. GOLFASVISOR nadväzuje na Český systém kvality služieb, jeho cieľom je najmä overovanie dosiahnutej úrovne kvality služieb. Na projekte sa tiež technologicky podieľa aj spoločnosť TeeTime Se, ktorá poskytuje rezervačné a odbavovacie služby golfovým rezortom a hráčom. 

Projekt GOLFADVISOR, má ale za cieľ zapojiť aj ďalšie ihriská z okolitých štátov, práve aktívne komunikujeme s prevádzkovateľmi ihrísk zo Slovenska a pripravujeme rokovania s ihriskami v Rakúsku, Nemecku, ale napríklad aj v Taliansku a v Saudskej Arábii. 

Hodnotitelia

Hodnotiteľom ihrísk sa môže stať každý aktívny golfista, ktorý už buď má svoju registráciu v službe TeeTime, teda použije rovnaké prihlasovacie údaje ako v aplikácii TeeTime, alebo keď takú registráciu zatiaľ nemá, môže si ju vytvoriť priamo na stránkach golfadvisor.cz  

Potom už stačí nájsť v zozname ihrísk príslušné ihrisko, ku ktorému sa chce hodnotiteľ vyjadriť a môže začať hodnotiť.

K hodnoteniu sú vyzývaní – motivovaní hráči tiež prostredníctvom notifikačných správ po odohranej hre a: 
– ktorí́ boli odbavení v centrálnom rezervačnom systéme TeeTime a absolvovali svoju hru. 
– ktorí odohrali svoju hru na ihrisku, ktoré nie je v centrálnom rezervačnom systéme zapojené. Hráči majú možnosť také́ ihrisko hodnotiť na webových stránkach GOLFADVISOR.

V systéme GOLFADVISOR, sú hodnotené všetky ihriská, ktoré sú zapojené do projektu Rating For Golf, ktorý je spoločným projektom spolupráce agentúry Czechtourism, Českej golfovej federácie a Asociácie golfových ihrísk.

Odmena hodnotiteľom

Hodnotitelia, ktorí vykonali viac platných hodnotení, môžu byť za svoje hodnotenia odmenení. Motivácia pre všetkých hodnotiteľov, ktorí sú členmi ČGF a majú platnú registráciu v TeeTime.cz, alebo na platforme golfadvisor.cz majú možnosť čerpať rôzne odmeny za svoje hodnotenie.

Pre rok 2018 je motivačným nástrojom hracie fee, ktoré prevádzkovateľ serveru GOLFADVISOR získal v prospech zvyšovania motivácie hodnotiacich hráčov od zapojených ihrísk do hodnotiteľského projektu. 

Za každé piate plnohodnotné motivačné hodnotenie získa hráč odmenu v podobe hracieho fee, výberom zo spoločného hracieho koša fee.
Podmienkou získania odmeny je celkové vyplnenie dotazníku vrátane slovného hodnotenia.
Počet hracích fee je dostatočný, hracie fee sú v prospech akcie priebežne dopĺňané, aj tak je počet obmedzený, akcia platí do odvolania (vyčerpania koša).

Pridaná hodnota pre hodnotiteľov a návštevníkov portálu

Ako pridanú hodnotu aktívnym užívateľom a hráčom golfu, sme v rámci servera GOLFADVIOR pripravili aj pod kategóriu stránok s názvom Stay & Play Golf, kde ponúkame zaujímavé, časovo obmedzené, ale aj celoročné balíčky a produkty golfových rezortov, ktoré sa do projektu zapojili a ponúkajú našim užívateľom zaujímavé možnosti nákupu hracích fee za výhodných podmienok. Ponuka obsahuje ako aj rôzne kombinácie hry a ubytovania, wellness, alebo iné kombinácie. Taktiež máme v ponuke balíčkov aj tzv. golfové passy, ktoré umožňujú hru na viacerých ihriskách za skvelú cenu. 

Ponuku balíčkov pravidelne aktualizujeme a ponúkame stále nové zaujímavé kombinácie. 

Pridajte sa k tomuto projektu ešte dnes a staňte sa členom golfovej komunity, ktorá pomáha rozvoju kvalitných služieb a golfovej kultúre nielen v Českej republike. 

Vznik a prevádzkovateľ 

Prevádzkovateľ GOLFADVISOR.CZ je Golf Advisor s.r.o. 
Systém vznikol v spolupráci Golf Advisor s.r.o. a TeeTime SE. 
Príjemcovia informácií a Personal Ratingu sú spolupracujíci prevádzkovatelia ihrísk, hráči a všetky subjekty, ktoré poskytujú informácie zo sveta golfu. 
Vývoj systému bol zahájený v máji 2017. 

GOLF ADVISOR, s.r.o. Cukrovarská 106/65
196 00 Praha 9 

Radek Srb 
Prínos a obchod pre ČR a SK
e-mail: radek.srb@golfadvisor.cz 

http://golfadvisor.cz/


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.