Golfové ihrisko Gray Bear Tále

Majstrovské ihrisko Gray Bear je situované v nádhernom prostredí Národného parku Nízke Tatry, v rekreačnom stredisku Tále. Ihrisko bolo otvorené 8. augusta 2002. Scenéria horského údolia je bohatá na prírodné krásy a jej prirodzenými dominantami sú korytá potokov, skalnaté balvany, mohutné jedle a smreky. Dizajn 6 296 m dlhého ihriska je však prehľadný a všetky jamky sú korektné i napriek tomu, že svojou náročnosťou vyžadujú skôr hráčsku pokoru a presnú hru železami. 

Golfové ihrisko Gray Bear svoju vysokú profesionalitu potvrdilo i počas najprestížnejších golfových turnajov na Slovensku: Majstrovstiev Európy seniorov v kategórii Masters, EGA Challenge Trophy Boys v roku 2006 a Allianz Ladies Slovak Open zo série Ladies European Tour v rokoch 2010 - 2014.

Na novootvorenej 9-jamkovej golfovej akadémii LittleBear si môžu aj začiatočníci pod vedením PRO trénerovvyskúšať golfovú hru a zoznámiť sa s golfom za veľmi prijateľných podmienok a zároveň golfisti si môžu zdokonaliť krátku hru. Zaujímavosťou je, že sa dá hrať z dvoch smerov - aj opačne v reverznom smere. Je to jedinečný koncept - prvý a jediný na Slovensku. Je koncipované ako polovičné ihrisko s polovičnými dopadovými zónami pre zdokonalenie krátkej hry.

Hotel Stupka a dependance hotel Golf, Tále, ktoré sa nachádzajú v bezprostrednej blízkosti ihriska, ponúkajú golfový pobyt s hrou golfu na Gray Bear za bezkonkurenčnú cenu od 63 € za osobu na 1 noc. Najmenší hráči golfu, ale aj začiatočníci, ktorí ešte golf nehrajú,majú možnosť stráviť časť letných prázdnin v dennej alebo pobytovej detskej golfovej škole.


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.