Golfové módne oblečenie vás uchráni aj proti počasiu

Golf – hra, ktorej sa venujú ľudia po celom svete už stáročia, má tiež niekoľko pravidiel. Okrem hracích pravidiel je dôležitý aj výzor golfistu. Na ihrisko si nemôžete vyjsť oblečení len tak v čomkoľvek. Muži obvykle nosia nohavice (pozor nie džínsy!) alebo šortky, ak je  vonku slnečno. Ženy zas sukne, šortky a dlhé nohavice. Oblečenie však nemá spĺňať len kritéria etikety, ale aj ďalšie požiadavky.

Počasie
Hlavne na jar a počas jesene je počasie premenlivé. Známe je, že v golfe neexistuje zlé počasie, len nesprávne oblečený hráč. Pokiaľ teda začne pršať, nečakajte, že hra sa odpíska a preruší. Slabý dážď predsa nezmení váš deň. Okrem toho, mnohí golfisti dažďové kvapky uvítajú, pretože im sťaží hru a vytvorí tak prírodnú prekážku, ktorú je potrebné prekonať a popasovať sa s ňou.

Aké oblečenie sa hodí na golf?
Určite by ste nemali zabudnúť na ľahkú nepremokavú bundu, ktorá vám nebude brániť pri výkonoch a v pohybe a zároveň v nej nezmoknete. Ďalším kúskom, ktorý by v žiadnom prípade vo vašej výbave nemal chýbať, je poriadna obuv. Nezabudnite, že pri golfe sa nachodíte aj niekoľko kilometrov. Trávnik býva často šmykľavý, či už zrána, alebo po daždi. A nič nie je nepríjemnejšie, ako si pri hre vyvrtnúť členok alebo nebodaj zlomiť nohu.

Práve golfové topánky vás uchránia pred číhajúcim nebezpečenstvom. Majú špeciálne upravenú podrážku, kde sú upevnené takzvané spiky – hroty. Kedysi sa vyrábali hroty kovové, ktoré však ničili povrchy greenov, podlahy klubovní a nenechávali teda greekeeperov ani majiteľov klubovní chladnými. Vyriešilo sa to novými spikmi, plastovými. Tie nahradili kovové, ktoré sú dnes na golfových ihriskách zakázané.

Skvelý doplnok
Chráňte sa správnym oblečením aj proti vetru a chladu. Problém poľahky vyriešite správnym termo prádlom a svetrom, ktorý si oblečiete pod vetrovku.

V lete by ste zas mali so sebou nosiť aj slnečné okuliare, ktoré vás nielen uchránia pred škodlivým slnečným žiarením, ale aj hra vám pôjde lepšie, keď vám ostré lúče nebudú vypaľovať oči.

Golfové oblečenie má mnoho ďalších vlastností. Nie je len praktické, ale aj štýlové a elegantné a pokiaľ ste fanúšikom nenútenej grácie a pohodlnosti, pokojne ho teda môžete nosiť aj na iné príležitosti.

Vhodný parfum vytvorí dokonalý outfit
Vyskúšajte trendy parfum a buďte neodolateľní v očiach žien. Vône v sebe skrývajú mnoho tajných prísad, ktoré v ženách vyvolajú túžbu vás spoznať. Moderný parfum vám padne k vášmu golfovému outfitu a dodá vám pocit moci.

Odvážny parfum pre ženy je pre vás vhodný, ak sa nebojíte experimentovať a skúšať nové veci. Budete sa cítiť nielen zvodne a jedinečne, ale aj hra vám pôjde ľahšie.
Vytvorte si tak dokonalý outfit, ktorý omámi všetky zmysly a vychutnajte si svoje golfové dobrodružstvo naplno.


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.