GOLFOVÝ KLUB ONE (www.gko.sk)

Golfový klub One ponúka v rámci jedného členstva hru na viacerých ihriskách – konkrétne je to Black River Bernolákovo, White Eurovalley Golf Park, Golf & Country Club Piešťany, Green Resort Hrubá Borša, Golf Park Rajec, Golf Club Welten, Penati Golf Resort, Golf Club Scotland, Golf Resort Skalica a Black Stork Veľká Lomnica. V susednom Česku fungujú virtuálne kluby bez ihrísk už niekoľko rokov. Na Slovensku vznikol prvý a doteraz jediný Golfový klub One. Ponúka zaujímavé služby, hlavne však cenovo výhodnejšiu hru na partnerských ihriskách.

Členstvo v Golfovom klube One (GKO) je vhodné tak pre začiatočníkov, ako aj skúsených golfistov. Člen GKO za hru na partnerskom ihrisku platiť už nemusí. Počet voľných fee v danom dni na danom ihrisku je obmedzený, preto si treba hru  zarezervovať s dodatočným predstihom. Klub ale garantuje svojim členom dostatočný počet voľných kapacít tak, aby si každý mohol vyčerpať počet zakúpených hier.

ČESKOSLOVENSKÁ GOLFOVÁ LIGA (liga.gko.sk)

Novinkou GKO pre sezónu 2016 je Československá golfová liga (ČSGL). Liga spočíva na jednotlivých súťažných hrách zaregistrovaných hráčov a víťazom sa stáva hráč s najvyšším dosiahnutým počtom výhier a stableford bodov z desiatich najlepšie odohraných hier. Okrem hlavnej súťaže ligy bude počas jej trvania prebiehať množstvo doplnkových súťaží a ocenení. Ceny v podobe bonusových golfových hier v GKO získavajú hráči po dosiahnutí určitého počtu ocenení v lige.

GKO plánuje hráčom ligy celkovo odovzdať golfové ceny až v hodnote 4 000 € v podobe bonusových hier a balíčkov klubu. Každý člen GKO je už automaticky zaregistrovaný do ligy a môže začať okamžite súťažiť. 

    


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.