Je golfová hra vaša vášeň?

Ak áno, tak ste určíte rovnako ako my prepadli čaru tejto hry gentlemanov. Je prirodzené, že keď sa človek pre niečo nadchne, tak chce vedieť viac a hľadá informácie. Častým zdrojom informácii je internet, knihy, DVD ...  

Knihy o golfovej hre sú častým zdrojom inšpirácie každého fanúšika, či už je to samotná história tohto zeleného športu, technika hry, zaujímavé príbehy z golfových ihrísk, alebo v poslednej rade aj detektívky z golfového prostredia. Je skvelé, že už je na našom trhu stále viac takejto literatúry.

Hovorí sa, že je lepšie jeden krát vidieť, ako stokrát počuť. Rovnako to platí aj v prípade golfovej hry.  Takto sa môžete cez DVD dozvedieť zaujímavé informácie o vzniku golfu od špičkových trénerov a profesionálnych hráčov, dôležité tipy ako správne začať hrať, na čo si dávať pozor a do akej golfovej výstroje investovať. DVD-čka sú v dnešnej dobe dostupné pre rôzne úrovne hráčov. Netreba však zabúdať, že trénera, ktorý sa Vám individuálne venuje a skúsenosti získané na ihrisku to nenahradí. 

Jedna rada na záver, na ktorú nezabúdajte ... majte hlavne radosť z hry :)


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.