Ovládnite golfové ihrisko s kvalitnou golfovou výbavou

Slnko, teplo, voda! Áno, leto je tu v plnom prúde, no nielen to. Aj golfová sezóna je v plnom prúde, a tak pokiaľ netrávite tieto horúce dni niekde na dovolenke, greene alebo v bazéne, pozrite si náš jedinečný výpredaj a urobte tak radosť sebe alebo niekomu inému. 

Vybrali sme pre vás produkty od profi golfových značiek ako Callaway Golf, Galvin Green, Cleveland Golf, Taylormade, Nike Golf či Puma Golf, ktoré si môžete zakúpiť len teraz za neuveriteľné ceny.

1. Doprajte si nové palice alebo rovno nový set

Rozmýšľate nad výmenou kompletnej golfovej sady alebo si chcete spraviť radosť a prikúpiť do sady novú palicu pre zvýšenie vášho úspechu na greene? 

Porozmýšľajte nad tým ako chcete vylešiť vašu hru a vyberte si podľa toho golfovú palicu na mieru. 
Začiatočníci môžu vsadiť na vylepšenie svojho švihu investíciou do driveru s vyšším loftom, pokročilí vylepšia smer letu loptičky s našimi drevami. 

 

2. Loptičiek nikdy nie je dosť

Určite to poznáte. Prídete na trávnik s komplet novými loptičkami a domov odchádzate ochudobnení niekedy aj o viacero kusov. Jednoducho, golfových loptičiek nikdy nie je dosť. 

Dnes už vieme, že výber vhodných golfových loptičiek vie ovplyvniť vašu hru minimálne tak, ako dôkladný výber palíc. Vyberte si preto loptičky, ktoré bude vyhovovať vašej hre. 

Chcete 2 vrstvové s jednoduchšou konštrukciou podporujúce dĺžku letu alebo siahate po 3-4 vrstvových pre pokročilého hráča, ktoré vám umožnia kontrolovať úder na krátke vzdialenosti? 

Pri našich cenách máte teraz možnosť odtestovať viacero druhov loptičiek a vybrať tak tú najvhodnejšiu pre seba. Zakúpte si loptičky, s ktorými vám vaša hra pôjde pekne od ruky.

 


3. Nový outfit pre kráľa golfového trávnika

Golfové oblečenie v súčasnosti prepája predovšetkým klasický golfový štýl s modernými a inovatívnymi funkčnými materiálmi. Ešte stále platí, že golf je hra gentlemanov, preto si väčšina golfistov dáva na svojom šatníku záležať.

Vyberte sa do druhej polovice leta so štýlovou polokošelou, ktorá odvádza vlhkosť a pot a poskytne vám pocit maximálnej sviežosti počas horúceho dňa. Doplňte k nej nohavice s jednoduchým strihom pre dokonalý komfort a elegantné topánky, ktoré vašim nohám poskytnú oporu v rozličných podmienkam. 

Nakombinujte si už teraz outfit, ktorý vám svojim vzhľadom umožní prechod z kancelárie priamo na trávnik a výzor kráľa golfového trávnika máte hneď na svete.

Nepodceňte dôležitosť golfovej výbavy a oblečenia ak to s golfom myslíte vážne. Investícia do kvality sa oplatí, tak využite našu ponuku a rozšírte svoju výbavu o nové a praktické kúsky.
 


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.