Queen of golf 2015

Tento rok sme odštartovali sezónu na golfovom ihrisku Grey bear Tále, kde sa konal prestížny turnaj Queen of golf. Už zo samotného názvu cítiť, že hra bola o čosi krajšia ako býva zvykom.

Hralo sa systémom texas scramble dvojíc. Každá dvojica golfistov bola sprevádzaná jednou z devätnástich semifinalistiek, ktoré mali na starosti motivovať nás k čo najlepším výsledkom a samotné puttovanie.

Po príjemnom dni strávenom na ihrisku nás čakal ešte príjemnejší večer. Po vyhlásení výsledkov, nasledovala súťaž, v ktorej dievčatá zabojovali o postup do finálového kola o kráľovnú golfu, ktoré sa bude konať 10.septembra 2015 na rovnakom ihrisku. Už teraz sa veľmi tešíme.

   


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.