Tri Duby Golf Resort - Golfový rezort aj pre Vás

Tri Duby Golf Resort sa nachádza v samom srdci Slovenska, pár minút od Banskej Bystrice a Zvolena. Trávnatý areál v tesnej blízkosti letiska Sliač a rieky Hron ponúka nádherné 18-jamkové golfové ihrisko o ploche 42 hektárov, obklopené nádhernou scenériou úpätia Kremnických vrchov a jedinečným výhľadom na kopec Krížna. Aj napriek tomu, že leží v hornatej oblasti, sezóna tu začína už v polovici apríla a končí sa až v poslednom novembrovom týždni. 

Ihrisko má PAR 70 s dĺžkou 5422 metrov z bielych odpalísk. Radí sa tak síce medzi krátke ihriská, ale o to náročnejšie na presnosť v zasahovaní fervejí a greenov. Perfektne pokrýva potreby golfistov, ktorí preferujú rovinaté plochy a výhľady z odpalísk priamo na greeny. Takáto kombinácia predstavuje ideálny zážitok z hry najmä pre rekreačných hráčov. Začiatočníci tu nájdu ideálne miesto pre zlepšovanie svojej hry. 

Areálu dominuje Clubhouse, kde nájdete reštauráciu, bar, šatne, Pro Shop a pre členov je tu zriadená aj súkromná klubovňa s domáckou atmosférou. Môžete si tu príjemne posedieť po hre, organizovať turnaje, či rodinné oslavy a svadby. Situovaný a navrhnutý je tak, aby poskytoval výhľad na 70 % všetkých jamiek ihriska vrátane cvičných plôch - nachádza sa v tesnej blízkosti putting greenu, chipping area a driving range. Náš šéfkuchár pre Vás denne s chuťou pripravuje špeciality medzinárodnej kuchyne, osviežujúce šaláty a vyberané pochúťky, doplnené o tie najkvalitnejšie vína. Dezert a ducha miesta si vychutnáte na priestrannej terase s výhľadom na panorámu ihriska.

Golf Resort TRI DUBY  je tiež ideálnym priestorom pre organizovanie kongresov a firemných dní v nových zrekonštruovaných priestoroch, kde budete mať zaručené Vaše súkromie a komfort. Priestory s kapacitou 75 osôb ponúkajú možnosti videoprojekcie, kvalitné ozvučenie a pripojenie k wifi sieti.

Ihrisko aj reštaurácia otvorená denne: Pondelok-Nedeľa 9,00-19,00.

Golfová akadémia a detské golfové tábory
Tri Duby Golf Resort prevádzkuje vlastnú golfovú akadémiu - ideálnu voľbu pre každého golfistu, ktorý chce zo svojej hry vyťažiť maximum a neustále sa zlepšovať. Rodiny s deťmi tu spoločne môžu nadobúdať nové športové skúsenosti.

Venujeme sa aj golfovým juniorom. Okrem nácviku golfovej hry pod vedením špičkových trénerov sa zameriavame aj na všeobecnú pohybovú prípravu detí. 

Novinkou tejto sezóny je celoročná syntetická ľadová plocha. Ako jediný v Banskobystrickom kraji Vám ponúkame možnosť korčuľovať a trénovať na umelej ľadovej ploche aj mimo hokejovej sezóny v mesiacoch marec až september.
 

  


Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.