Bolle Bolt Modulator V3 Golf

Bolle | Slnečné okuliare | Kód: 12008
Výpredaj -25%

Bolle Bolt Modulator V3 Golf

Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
169,00 €
Ušetríte
42,20 € (25%)
126,80 €
105,67 € bez DPH
Bolle Bolt Modulator V3 Golf
majú výmenné sklíčka, ktoré sú vhodné do každého počasia. Tieto okuliare perfektne držia vďaka technológií Thermogrip. Ultra ľahký materiál a ich polkruhový rám poskytuje široké zorné pole.

- Thermogrip - hydrofilný materiál má vlhkosť absorbujúce vlastnosti, ktoré udržujú rámy pohodlne na svojom mieste a to aj pri extrémnej záťaži

- b-clear - Ultra-ľahké Trivex® sklíčka ponúkajú bezkonkurenčnú optickú kvalitu, ktoré môžu pomôcť zlepšiť koordináciu očí a rúk, čo umožňuje športovcom dosahovať svoje maximá. Materiál ľahší ako polykarbonát, tieto sklíčka umožňujú väčšie zorné pole a plnšie pokrytie - dávajú vám lepšiu ochranu pred živlami bez pridanej váhy.

- Oleophobic/Hydrophobic Treatment - oleofóbna úprava na vonkajšej strane. Zabudnite na nečistoty, mastnoty a zaschnuté kvapky. Tento povlak ich zastaví skôr ako vám spôsobia zbytočné rozptýlenie.

- Polarization - polarizované šošovky sa prispôsobia svetelným lúčom, ktoré vám zaručia krištáľovo jasný výhľad za každých okolností
Značka Bolle
Farba Červená

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.