Bushnell PRO XE

Bushnell | Zameriavače | Kód: 201950
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
549,00 €
457,50 € bez DPH
- Jednoducho najlepší golfový merač vzdialeností, aký kedy bol vyrobený. Pro XE je najpokrokovejší diaľkomer s najlepšími výkonmi vo svojej triede, presnosťou a konzistenciou. Bushnell Golf má revolúciu v golfových laserových diaľkomeroch s týmto funkčným modelom.
- K patentovaným technológiám spoločnosti Bushnell bola pridaná teplota a barometrický tlak, aby golfisti získali čo najpresnejšie odstupňované vzdialenosti.
- Bushnell Golf Pro XE s teplotným a barometrickým tlakom.
- Oceňovaná technológia JOLT bola rozšírená o všetky nové „Visual JOLT“. Červený krúžok teraz bliká, keď JOLT vibruje, aby golfista získal ešte väčšiu spätnú väzbu a dôveru, aby ste vedeli, že ste zamerali vlajku.
- Rozsahy 500+ metrov k nereflexnej vlajke.
- Jediný so 7 násobným zväčšením na trhu. Vysokovýkonná optika poskytuje vynikajúcu čistotu a rozlíšenie, takže sa môžete jednoducho zamerať na svoj cieľ.
- Integrovaný magnetický držiak BITE umožňuje jednoduchú montáž Pro XE priamo na rám vozíka
- Vodeodolná kovová konštrukcia
Značka Bushnell

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.