Callaway Apex Pro 19 Irons Steel 4-PW

Callaway | Železá | Kód: CG_apexpro19_ir
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
1 399,00 €
Ušetríte
69,90 € (5%)
1 329,10 €
1 107,58 € bez DPH
Callaway Apex 19 Pro Irons

Extrémne jemný pocit

Callaway vytvoril nový štandard pre neuveriteľne jemný pocit z kovaného 1025 mäkkého karbónového tela a prvýkrát vytvorili uretánové mikroguličky do kovaného železa. Telo z uhlíkovej ocele podporuje úžasný zvuk a pocit z Apexu a uretánové mikroguľôčky pozostávajú z viac ako milióna drobných vzduchových vreciek, ktoré absorbujú nechcené vibrácie bez spomalenia úderovej plochy.

Dlhá, konzistentná vzdialenosť s hrateľnosťou na túre

Po prvýkrát bol navrhnutý renomovaný 360 Face Cup do túrových želiez. 360 Face Cup využíva plytký, flexibilný okraj okolo úderovej plochy, ktorý sa ohne a uvoľní pri náraze a podporuje vyššiu rýchlosť lopty pre konzistentnú vzdialenosť pri zasiahnutí stredu a mimo stredu úderovej plochy. V krátkych železách je kontrolovaná rotácia pomocou VFT Face tak, aby bolo možné dosiahnuť presný úder.

Optimálny let lopty a kontrola

Konštrukcia s viacerými materiálmi umožňuje vkladať do každého železa v priemere 50 gramov volfrámu, takže CG môže byť umiestnené v každom železe s mimoriadnou presnosťou, pričom sa zachová flexibilita Face Cupu. Volfrám podporuje optimálne údery, let lopty a kontrolu presnosti pre skórovanie prostredníctvom celého setu.

Tour Influenced Tvarovanie a dizajn

Toto je klasický vzhľad, ktorý tí najlepší hráči chcú vidieť s rovnejšou prednou hranou, vyššou špičkou, tenkou hornou líniou a plynulým prechodom. Ich rozsiahly vstup zohral významnú úlohu v tom, ako tento set navrhli s krásnym tvarom Tour performance.
Veľkosť Pravá, Regular, #4-PW
Značka Callaway
Strana Pravá
Pohlavie Pánske
Veľkosť Pravá, Stiff, #4-PW
Shaft Regular
Sklon #4-PW

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Veľkosť Dostupnosť Cena
CG_apexpro19_ir Pravá, Regular, #4-PW Skladom 1 329,10 € s DPH
1 399,00 € s DPH
CG_apexpro19_ir Pravá, Stiff, #4-PW Skladom 1 189,20 € s DPH
1 399,00 € s DPH
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.