Callaway Epic Forged Irons 5-PW Graphite

Novinka
Callaway Epic Forged Irons 5-PW Graphite
Predaj skončil
- Mimoriadne kovaný dizajn pre čistý zvuk a dojem
Neuveriteľne čistý pocit s výnimočnou zvukovou a pocitovou interakciou pri náraze palice z kovanej ocele 1025 Carbon Steel. Patentované uretánové mikrosféry komplexne absorbujú nežiaduce vibrácie bez spomalenia úderovej plochy.
- Kontrolovaný švih a vzdialenosť s volfrámovým jadrom
Prvýkrát implementované callaway volfrámové jadro do kovaného železa. Pozastavuje vlastnú hmotnosť volfrámu pomocou uretánových mikrosfér, čo umožňuje presne umiestniť ťažisko.
- Renomovaná 360 údrová plocha používa plytký, flexibilný okraj okolo obvodu, ktorý sa pri náraze ohýba a uvoľňuje, aby sa zvýšila rýchlosť lopty.
- Ovládanie otáčania pre stálu vzdialenosť
Aby sa zaistila rotácia a kontrola v stredných a dlhých železách, bol použitý nový vzor VFT, ktorý podporuje rovnomernú rýchlosť lopty a rýchlosti odstreďovania.
- Prvotriedne komponenty
Veľkosť Pravá, Regular, #5-PW, Aerotech Steel Fiber FC Graphite
Značka Callaway
Strana Pravá
Pohlavie Pánske
Shaft Regular
Sklon #5-PW
Model Aerotech Steel Fiber FC Graphite

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.