Callaway ERC Soft Golf Balls

Callaway | Loptičky | Kód: 642725612
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
45,00 €
Ušetríte
4,90 € (11%)
40,10 €
33,42 € bez DPH
Callaway ERC Soft Golf Ball

Najdlhšia golfová lopta s jemným pocitom

ERC Soft úplne vynašiel spôsob, akým lopta na vzdialenosť funguje s novým inovatívnym hybridným vrchným obalom. Tento multi-materiálový obal vytvára výnimočnú kombináciu vyšších rýchlostí lopty pre dlhšiu vzdialenosť, neuveriteľne jemný pocit a výrazne vyššiu rotáciu pre vynikajúcu kontrolu na gríne.

Vyššie rýchlosti lopty a nízka rotácia s driverom

V ERC Soft navrhli najväčšie jadro Dual SoftFast Core naplnené Graphénom. Táto priekopnícka technológia obsahuje väčšie vnútorné jadro, ktoré maximalizuje kompresnú energiu a zároveň minimalizuje rotáciu s driverom a podporuje vysoký let na dlhé vzdialenosti.

Pokročilé mierenie pomocou technológie trojitej čiary

Pre lepšiu presnosť puttovania bola predstavená trojitá línia. Triple Track používa Vernier Visual Acuity na zlepšenie mierenia v porovnaní s bežnou pomôckou na vyrovnanie bočnej rotácie.

** The ERC Soft Name **

Ely Reeves Callaway, zakladateľ Callaway Golf, bol vizionár a inovátor golfu. Bol tvorcom, sprostredkovateľom a silou pre zmenu. Ely napĺňa vášeň pre vývoj revolučných produktov a ERC Soft je lopta tak jedinečná a špeciálna, že na jej obale je len jeden názov hodný označenia.
Značka Callaway
Farba Biela

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.