Fast Fold Flat Fold

Fast Fold | Manuálne vozíky | Kód: 14954-29370
Výpredaj -26%

Fast Fold Flat Fold

Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
269,90 €
Ušetríte
70,90 € (26%)
199,00 €
165,83 € bez DPH
Fast Fold Flat Fold
Fast Fold využíva jednoduchý a rýchly mechanizmus zloženia a to za pomoci stlačenia pár gombíkov v priebehu niekoľkých sekúnd. Vozík ponúka veľký držiak na scorekartu, držiak na nápoje, na 2 golfové loptičky a konzolu, ktorá je vhodná pre ktorýkoľvek golfový bag.

Ľahko dostupné brzdy umožňujú stabilizovať vozík na danom mieste, pokiaľ nie je práve využívaný. Fast Fold Flat Push Trolley je dostupný v niekoľkých farebných prevedeniach a kombináciách.

Fast Fold Trolley je dostupný v 3 farbách a má system skladania, ktorý ho umožňuje uložiť aj v malých priestoroch. Má veľký držiak na scorekartu a elastické popruhy, ktoré umožňujú zabezpečiť váš golfový bag.

Vozík zložíte na veľkosť 78 X 60 X 20 CM a v plnom rozložení dosahuje veľkosť 112 X 72 X 122CM.
Značka Fast Fold

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.