Garmin Approach CT10 - 14 sensors

Predaj skončil
Automatický systém monitorovania palice.

Approach CT10 je malý, ľahký snímač švihu na golfovú palicu, ktorý sa jednoducho pripevní na palicu a automaticky sleduje každú ranu na ktorejkoľvek palici vrátane puttov. Ľahké snímače sa veľmi jednoducho pripevnia na koniec gripu na palici. Prehľadné zobrazenie detailných analýz a štatistík nájdete v aplikácii Garmin Golf™. Po spárovaní s kompatibilnými golfovými hodinkami Approach S20 a Approach S60 získate podrobné štatistiky rán pre každú palicu, ktorú vyberiete zo svojoho bagu. Zahrajte lepšiu hru - Approach CT10 sleduje každú ranu.

Nástroj, ktorý vám pomôže zlepšiť vašu hru.
Je skutočne 6 - železo tá správna palica na dosiahnutie 150 m oblúka? Ako ďaleko odpaľujete z odpaliska v skutočnosti? Je to na úder s PW? Alebo viac ako 9 - železo? Approach CT10 automaticky zaznamená každú ranu na ktorejkoľvek palici - dokonca aj putty.

Ľahká montáž, jendoduché použitie
Approach CT10 sú ľahké a spoľahlivé snímače, ktoré jednoducho a bezpečte pripevníte na koniec gripu palice. Ani si počas hry nevšimnete, že ich máte. Po pár hrách budete veľmi radi, že tam sú. Dômyselná funkcia automatického zapnutia/vypnutia predĺži výdrž batérie až do 4 rokov. Keď príde čas na výmenu, jednoducho batériu vymeníte.

Kompatibilný s golfovými hodinkami
Spárujte snímače s kompatibilnými golfovými hodinkami Approach S20 a Approach S60. Automaticky budú zaznamenávať všetky štatistiky počas hry a vy sa môžete sústrediť na samotnú hru. Tieto štatistiky sa zobrazia na displeji hodiniek, keď vyberiete palicu s nainštalovaným snímačom z bagu. Pozrite sa, ako ďaleko bežne odpaľujete s touto palicou, zobrazia sa tiež štatistiky presnosti na fairway alebo greene.

Approach CT10 sú dostupné ako kompletný set 14-tich snímačov na každú palicu v bagu. Vďaka tomu viete, ako ďaleko odpaľujte s každou palicou, a tiež viete, ktorou palicou ste odpálili každú ranu počas hry od odpaliska až po green vrátane puttov. Ak chcete ísť na ihrisko so setom 3 snímačov, pripevnite snímače na wedges a putter, aby sa zaznamenali vaše chipové rany pri greene a vaše putty, ostatné rany automaticky zaznamená funkcia AutoShot vo vašich golfových hodinkách.

Zmeňte svoju hru
Zrazu zistíte, že niektoré rany sú dlhšie. A možno rany niektorými palicami sú príliš krátke. Vaša hra sa mení od sezóny k sezóne každý rok. Vďaka snímačom Approach CT10 dokážete tieto meniace sa trendy identifikovať a prispôsobiť svoju hru. Aby ste sa vyhli píliš dlhým ranám alebo veľmi krátkym odpalom.
Značka Garmin

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.