Garmin Approach S20

Garmin | GPS hodinky a zariadenia | Kód: 010-03723-01

Garmin Approach S20

Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
229,90 €
Ušetríte
40,90 € (18%)
189,00 €
157,50 € bez DPH
Garmin Approach S20
sú tenké a ľahké hodinky, kombinácia elegantných hodín na každodenné nosenie a golfových hodín s GPS, s displejom s vysokým rozlíšením, monitorom aktivity a smart notifikáciami. Držia krok s vaším aktívnym životným štýlom a po pripojení k smartfónu sa na displeji zobrazia prichádzajúce hovory, sms a e-maily.

Pri hre zaznamenávajú a zobrazujú presné vzdialenosti na začiatok, stred a koniec greenu, prekážky, zalomenia a náhľad na green na viac ako 40 000 predinštalovaných ihriskách s automatickou aktualizáciou máp. Nová funkcia Garmin Autoshot round analyzer meria vzdialenosti rán a nahráva každú pozíciu rany počas approachu pre detailnú analýzu hry na Garmin Connect.
- Napájanie je zabezpečené nabíjateľnou lítium - iónovou batériou, ktorá má výdrž 8 týždňov v režime hodiniek a monitorovania aktivity, do 15 hodín so zapnutým GPS.
- Vysokocitlivý GPS signál - spoľahlivé informácie o vzdialenosti a tempe aj v náročnejších podmienkach (pri stromoch, budovách ...).
- S20 sú vybavené predinštalovanou celosvetovou databázou viac ako 30 tisíc ihrísk vrátane Slovenska a Čiech
- bezplatná aktualizácia existujúcich a nových ihrísk počas celej životnosti zariadenia cez Garmin Express.
- Na slovenský trh je zariadenie dodávané s používateľskou príručkou v slovenskom jazyku.
- Zaznamenajte svoje výsledky v hre na rany (bez HCP).
- Po skončení hry si môžte preniesť všetky zaznamenané údaje vašej hry cez USB do PC/MAC a zaznamenať všetko v bezplatnej aplikácii Garmin Connect™.
- Evidencia skóre pre 1 hráča bez handicapu pre hru na rany a ukladanie histórie.
- Športové hodinky s GPS s možnosťou využitia ako budík alebo časovač pre upozornenie na pomalé tempo hry. Ak nie ste práve na ihrisku, môžete ich využívať ako bežné hodinky (čas, dátum, budík).
- Záznam o skutočne prejdenej vzdialenosť počas hry a čas hry.
- podrobná štatistiku hry - počet patov, dosiahnutých jamkovísk, udržanie sa na fairway, GIR.
- prehľad o vzdialenosti aktuálnej GPS polohe na začiatok, stred a koniec jamkoviska.
- Použitie môže prebiehať aj v nepriaznivom počasí. Dážď, sneh, blato už nie sú nijakou prekážkou, nakoľko zariadenie je vodotesné - odolné voči namočeniu, postriekaniu vodou. Hodinky sú vodotesné do 5ATM* - odoláva tlaku, ktorý zodpovedá hĺbke 50 m. Viac informácií nájdete na stránke www.garmin.com/waterrating.
- prostredníctvom Bluetooth® prepojenia s vaším smartfónom vás diskrétne informuje o prichádzajúcich hovoroch, správach a e-mailoch z vášho telefónu (iPhone® 4s a novší).
- Funkcia Autoshot automaticky odmeria vzdialenosť každej rany (okrem puttov) a automatický zaznamená pozície rán pre spätnú analýzu na Garmin Connect. Je potrebné pripojenie k mobilnej aplikácii Garmin Connect.
- Kedykoľvek počas hry stačí stlačiť len jedno tlačidlo a na hodinkách sa zobrazí náhľad na green a zmeníte pozíciu jamky pre aktuálny deň.
- Zdokonaľte svoj švih vďaka snímaču na palicu TruSwing. Approach S20 je kompatibilný so snímačom.
- jasný a dobre čitateľný displeji
- zreteľne vyznačené oblúkové vzdialenosti, zalomenia fairway a prekážky.
- Approach S20 monitoruje kvalitu odpočinku. Následne si štatistiku môžete pozrieť v profile na Garmin Connect™ alebo priamo na svojom smrartfóne prostredníctvom bezplatnej aplikácie Garmin Connect™ Mobile.
- Podľa úrovne aktivity Approach S20 sám priradí osobné a dosiahnuteľné ciele každé ráno. Hneď, ako dosiahnete tieto ciele, automaticky vás posúva k dosiahnutiu nového cieľa na ďalší deň.
- Buďte aktívni! K pohybu vás motivuje výzva na pohyb spolu so zavibrovaním po hodine bez pohybu. Každých 15 minút nečinnosti sa rozsvieti ďalší diel. Stačí sa pár minút poprechádzať a výzva sa stratí.
- Zaznemanáva každý váš krok. Na displeji vidíte aktuálny počet krokov, koľko krokov ešte zostáva prejsť na splnenie denného cieľa, kalórie, vzdialenosť.
Značka Garmin
Farba Čierna

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.