Garmin Approach Z80

Garmin | Zameriavače | Kód: 010-01771-00
Novinka
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
649,90 €
Ušetríte
32,50 € (5%)
617,40 €
514,50 € bez DPH
Získate novú perspektívu na viac ako 41 000 ihriskách po celom svete. Farebné náhľady na ihrisko a na green v 2-D zobrazení aktuálne hranej jamky sú doplnené vzdialenosťami na začiatok, do stredu a na koniec greenu a vzdialenosťami k prekážkam. Po aktivácii laserového merača s dosahom až 320 metrov získate neuveriteľne presnú vzdialenosť k akémukoľvek cieľu na ihrisku - do 25 cm. Súčasne sa zobrazia presné vzdialenosti k prekážkam, čím sa zrýchly hra, pretože ich nemusíte merať samostatne. Approach Z80 automaticky určí, ktorú jamku práve hráte, zobrazí tvar greenu a par jamky.

Stabilizácia obrazu zabezpečí ľahšie nájsť a zamerať vlajku.
6X zväčšenie s fukciou Auto zoom pri pohľade cez merač zobrazí jamku jasne a čisto s mapou rozloženia jamky.

Dômyselný vyhľadávač vlajky nájde a zafixuje sa na vlajku ktorejkoľvek jamky. Po nájdení vlajky merač automaticky zobrazí vzdialenosť na začiatok a koniec greenu priamo v objektíve. Pohľad cez laserový merač zobrazuje jamku pri 6-násobnom zväčšení jasne a ostro s prekrytím mapy zobrazujúcej rozloženie jamky.

Funkcia Green View - prekrytie v 2-D v hľadáčiku - zobrazí vzdialenosti na začiatok a konciec greenu, plus s použitím funkcie Laser Range Arc zistí, či je jamky umiestnená na začiatku alebo na konci greenu.

Funkcia Laser Range Arc vykreslí oblúk v zobrazení 2-D mapy ihriska v dosahu merača, takže vidíte všetko, čo je v hre na tejto vzdialenosti.

Funkcia Pinpointer ukáže smer, kam máte odpáliť v prípadoch, kedy nevidíte vlajku.
Značka Garmin

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.