Garmin TruSwing

Garmin TruSwing

Predaj skončil
Garmin TruSwing
je malý, ľahký snímač švihu na golfovú palicu, ktorý sa jednoducho používa a umožní vám ostať plne sústredený počas tréningu. Jednoducho skontrolujete metriky švihu priamo na vašom zápästí v kompatibilných golfových hodinkách Approach série S alebo na kompatibilnom golfovom GPS Approach série G. Snímač umožní zlepšiť stálosť a formu vášho švihu vďaka monitorovaniu a vyladeniu rozsiahleho radu metrík švihu vrátane tempa švihu, rýchlosti, meraní dráhy palice, rozhodujúce uhly palice a mnoho iných. V mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile sa zobrazí detailné vyhodnotenie s 3D animáciami a porovnania švihu zo strán.

Je určený pre tých, ktorí chcú zdokonaliť svoj švih. TruSwing snímač švihu poskytne presné metriky potrebné pre určenie a korekciu chybných techník švihu.

Zlepší vašu hru
Po prenesení údajov do konta na Garmin Connect alebo mobilnej aplikácie Garmin Connect Mobile app. môžete analyzovať a porovnávať svoje metriky s predošlým tréningom. Môžete tiež zdieľať a rozoberať vaše údaje online s vaším trénerom alebo priateľmi. Snímač poskytne v reálnom čase 3D animácie švihu v aplikácii vrátane porovnaní dvoch švihov, ich vzájomným prekrytím vám dá spätnú väzbu počas praktického tréningu. Analýza na Garmin Connect™umožní identifikovať presne, kde môžete spraviť zmeny. Napríklad zmenou kombinácie uhla úderovej plochy palice a uhla dráhy hlavy palice môžete výrazne zmeniť smer dráhy letu loptičky.

Presná hra
TruSwing je jediný nástroj na analýzu švihu, ktorý dokáže komunikovať s golfovými zariadeniami Garmin. Komplexné údaje sa zobrazia na displeji golfových hodín s GPS Approach S4, S5, S6, ako aj na displeji golfových GPS Approach G7 a G8, takže nepotrebujete mať pri sebe smartfón. Po spárovaní s hodinkami Approach S6 dokáže TruSwing zaznamenať tiež údaje o dráhe zápästia. Keď počas tréningu s Approach S6 použijete TruSwing, údaje o dráhe švihu sa nahrávajú a zobrazia sa v 3-D animácii v mobilnej aplikácii Garmin Connect Mobile ako ukážka dráhy vášho zápästia počas švihu a dráhy palice.

Ľahký, nenápadný a presný

TruSwing snímač nie je len praktický, ale je malý, ľahký a nenápadný. Pripevní sa pod grip akejkoľvek palice pomocou jednoduchej a pevnej montáže, ktorá zabezpečí, že sa nepošmykne a nebude sa otáčať, takže sa môžete plne sústrediť na svoju hru.

Kompatibilné s Approach S4, S5, S6, S20, Approach G7 a G8
Značka Garmin
Farba Čierna

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.