Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 31

 

Zaobstarajte pre svoje malé ratolesti základnú golfovú výbavu v podaní palíc a kompletných setov. Ponúkame pestrý sortiment pre rôzne vekové a veľkostné kategórie detí. Golfové palice a sety, s ktorými aj tí najmenší môžu vyniknúť v tomto kráľovskom športe a získajú potrebné praktické skúsenosti.

Detské sety na golf pokrývajú všetky typy palíc, s ktorými je treba pracovať na ihrisku – železá, drivery, puttery, wedge aj hybridy. Vyberajte z pestrej ponuky produktov.

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.