Golfový simulátor priamo na predajni

DG2.png

Digitalgolf je jedna z mála golfových predajní, ktorá sa môže pochváliť vlastným golfovým simulátorom priamo v priestoroch predajne. V dnešnej modernej dobe, kedy výrobcovia golfových palíc používajú stále nové a modernejšie technológie, bol pre našu predajňu simulátor nevyhnutným nástrojom.

Vyhodnotenie vášho švihu do podrobných detailov prináša to správne riešenie pre ideálny výber golfových palíc pre každého golfistu. Nájsť správny grip, shaft, jeho hmotnosť, dĺžku a ďalšie vlastnosti, to celé poskladať do vhodnej palice, tak aby bola hra pre vás zábavou, ako je teraz zábavou pre nás.

Ďalšou z mnohých výhod je zahrať si na 83 svetových ihriskách, alebo si len zatrénovať na drivingu, keď to už počasie nedovoľuje, pri tom si dať s priateľmi šálku dobrej kávy možete len v našej predajni DIGITALGOLF.

Simulator je vybavený E6GOLF softvérom, ktorý poskytuje tieto funkcie:

  • Až 8 hráčov na ihrisku
  • 36 herných štýlov - texas scramble, stableford, skin, atď...
  • Handicap účet
  • Power boost option
  • Výškovo nastaviteľné úrovne
  • Funkcia nastavenia greenu - rýchlosť a tvrdosť
  • 83 svetových ihrísk
  • Funkcia nastavenia veterných podmienok - Rôzne možnosti počasia
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.