MGI Navigator

MGI | Elektrické vozíky | Kód: ZIPXNB
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
1 499,00 €
Ušetríte
149,90 € (10%)
1 349,10 €
1 124,25 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1
- cena s baterkou

Hrajte údery s menšou únavou s novým MGI Zip Navigator, keď budete chodiť voľne po ihrisku, zatiaľ čo váš vozík robí všetku prácu. Vďaka renomovanému plnohodnotnému diaľkovému ovládaniu MGI sa môžete pohybovať bez problémov a zažiť ľahkosť, akou sa tento elektrický vozík pohybuje po ihrisku. Ovládať rýchlosť na diaľku, zatiaľ čo funkcia automatického ovládania rýchlosti z kopca ľahko ovládne akýkoľvek kopcovitý terén. Najdôležitejším technologickým triumfom na Zip Navigator je to, čo leží vnútri. Prejdite cez najťažšie terény a sledujte, ako patentovaný gyroskop automaticky sleduje vozík na priamom kurze. Prejdite sa s ľahkosťou a hrajte s vozíkom Zip Navigator.

- Patentovaná technológia Gyroscope Straight Tracker udržuje vozík v stope bez ohľadu na terén
- Diaľkové ovládanie pre všetky smery umožňuje nasmerovať vozík vľavo, vpravo, dopredu, dozadu a riadenie rýchlosti
- Twin kalibrované motory
- Napájanie batériou Lithium 24v, 380Wh, s 32% vyššou kapacitou
- Terénny dezén na zadných kolesách
- Plne sklopné zadné 4. koleso pre vyššiu stabilitu, ako štandard

Kľúčové vlastnosti
- Novo vyrobený zips, trojkolesový dizajn
- o 12% ľahší a o 25% menej pri úspore absolútneho priestoru
- Pokročilý systém batérie lithium Click & Go
- 24 V elektronický systém pre efektívnosť
- Otočné predné koleso
- Ergonomická rukoväť T bar
Značka MGI
Farba Čierna
,
5

Super vozik s dialkovym ovladanim, jednoducha manipulacia a ovladatelnost vdaka otocnemu prednemu koliesku. Vozik sa da jednoducho zlozit. V terene je stabilny. Som maximalne spokojny!


Súvisiace produkty

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.