Mizuno MP-20 HMB Irons #4-PW Steel

Mizuno | Železá | Kód: 30407-HMBset4P
Novinka
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
1 645,00 €
Ušetríte
164,50 € (10%)
1 480,50 €
1 233,75 € bez DPH
Kompletná sada výkonných hybridných želiez. Je postavená na rýchlosti lopty Mizuno's Chromoly Face and Neck, ktorú podporuje telo z nehrdzavejúcej ocele a s vyvážením pomocou volfrámu. Vrstva s mäkkým medeným povlakom a ochranným niklovým chrómom pre legendárny pocit a spätnú väzbu.

Technológia Grain Flow Forged HD z japonskej Hirošimi, z jemnej uhlíkovej ocele 1025E Pure Select, pokovované mäkkou meďou a niklovým chrómom - pôvodné vrstvenie skvelej čepele TN87 od spoločnosti Mizuno.

Horná línia prechádza do klasického Mizuno svalového chrbta hlavy s veľkorysou šírkou spodnej hrany. Palice sú určené pre konzistentných hráčov, ktorí sledujú vyššiu rýchlosť lopty.
Chromatizovaný zrnitý chromovaný kamienok na 2 - 8 železe (na tváre a krku) je nastavený tak, aby bol rovnomerne po celom povrchu tela. Twin 12g volfrámové závažia na 2-7 železe dodávajú stabilitu. Mäkšia uhlíková oceľ 1025E Pure select s jemnou uhlíkovou oceľou spôsobuje, že krátke železá 9 a PW sú mäkké a citlivé.
Veľkosť Pravá, Regular, #4-PW, Modus Tour 105
Značka Mizuno
Strana Pravá
Pohlavie Pánske
Shaft Regular
Sklon #4-PW
Model Modus Tour 105

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.