Mizuno MP-20 MMC Irons #4-PW Steel

Mizuno | Železá | Kód: 30607-MMCset4P
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
1 505,00 €
Ušetríte
150,50 € (10%)
1 354,50 €
1 128,75 € bez DPH
Druhá generácia konceptu Mizuno z viac materiálov - s tenšou hornou líniou a rafinovanými železami. Proporcie stavby chrbta hlavy MP-20 skonštruované tak, aby boli hrateľnejšie vďaka použitiu titánovej platne a závažia na spodnej hrany z volfrámu.

Kovanie s vysokým tokom zrna z jediného bloku 1025E Pure Select Mild Carbon Steel - vrstvené mäkkým medeným povlakom a ochranným niklovým chrómom pre legendárny pocit a spätnú väzbu.

Technológia Grind Flow Forged HD z japonskej Hirošimi, z jemnej uhlíkovej ocele 1025E Pure Select, potom pokovované mäkkou meďou a niklovým chrómom - pôvodné vrstvenie skvelej čepele TN87 od spoločnosti Mizuno.

Titánový sval šíri váhu na odpustenie z úderov mimo stredu pri zachovaní hrúbky stredovej časti pre pocit / spätnú väzbu typu svalov.
Grind Flow 1025E z mäkkej uhlíkovej ocele svalová podložka s 12 g volfrámovou špičkou na 4 až 7 železe pre ľahké hranie.

Použitie 2. titánovej svalovej vložky špecifickej pre krátke železa, umožňuje užšiu spodnú hranu na 8 – PW. Kombinácia chrómovej povrchovej úpravy na odstránenie oblastí s vysokým odleskom v hracej pozícii.
Veľkosť Pravá, Stiff, #4-PW, KBS S Taper Chrome
Značka Mizuno
Strana Pravá
Pohlavie Pánske
Shaft Stiff
Sklon #4-PW
Model KBS S Taper Chrome

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.