Nikon Coolshot 20 GII

Nikon | Zameriavače | Kód: BKA154YA
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
185,00 €
Ušetríte
9,20 € (5%)
175,80 €
146,50 € bez DPH
Laserový diaľkomer COOLSHOT 20 GII ukrýva silu v kompaktnom tele.

Avšak pokiaľ ide o jeho výkon na ihrisku, v ničom nezaostáva. Vaša golfová hra práve získala vyššiu presnosť vďaka veľkému rozsahu merania 5 – 730 m so zobrazením vzdialenosti po jednom metri a možnosti jednorazového alebo nepretržitého merania po dobu až osem sekúnd. Algoritmus priority prvého cieľa meria vzdialenosť k najbližšiemu z prekrývajúcich sa objektov, takže môžete odmerať presnú vzdialenosť k vlajke dokonca aj vtedy, keď sa v pozadí nachádza les. Obraz je jasný a čistý vďaka vysokokvalitnému monokuláru so 6-násobným zväčšením a viacvrstvovou úpravou. A vďaka nízkej hmotnosti možno diaľkomer pohodlne držať v jednej ruke.

Posuňte svoju hru na novú úroveň s diaľkomerom COOLSHOT 20 GII.

VEĽKÝ ROZSAH A PRESNÉ ZAMERANIE CIEĽA
Hrajte s istotou vďaka tomu, že môžete presne odmerať vzdialenosť k vlajke, pieskovým prekážkam či koncu ihriska pomocou diaľkomera COOLSHOT 20 GII s rozsahom 5 – 730 m a zobrazením vzdialenosti po 1 metri. Nechajte sa sprevádzať každým krokom, aby bola vaša hra vždy presná. A keď narazíte na prekrývajúce sa objekty, algoritmus priority prvého cieľa zabezpečí, že vždy odmeriate vzdialenosť k najbližšiemu cieľu. Bez ohľadu na to, či sa za vlajkou nachádzajú stromy alebo budova, vždy získate presnú nameranú vzdialenosť, ktorú potrebujete.

RÝCHLE A JEDNODUCHÉ JEDNORAZOVÉ ALEBO NEPRETRŽITÉ MERANIE
Získajte jednu nameranú vzdialenosť pri jednorazovom meraní, alebo podržte stlačené tlačidlo napájania pre 8 sekúnd nepretržitého merania pre rýchle a jednoduché meranie vzdialenosti viacerých objektov. Ak sa v režime jednorazového merania nepodarí odmerať vzdialenosť, diaľkomer COOLSHOT 20 GII automaticky predĺži meranie až na 4 sekundy, kým sa nepodarí získať výsledok. Ďalším podržaním tlačidla napájania môžete meranie predĺžiť až na osem sekúnd. Stlačením tlačidla môžete posúdiť vzdialenosť od nebezpečenstva, kolíkov, kopcov a stromov, a môžete prechádzať naprieč greenom, aby ste odmerali vzdialenosť vlajky stojacej pred pozadím.

JASNÝ OBRAZ A JEDNODUCHÉ SLEDOVANIE
Preskúmajte ihrisko s ostrým obrazom vďaka monokuláru so 6-násobným zväčšením a viacvrstvovou úpravou, ktorý vám poskytne jasný a čistý obraz kdekoľvek budete hrať. Preskúmajte terén pred vami a naplánujte svoju hru, pretože 6-stupňové zorné pole umožňuje podrobný prieskum ešte predtým, než začnete hrať. Konštrukcia s veľkým predsunutím výstupnej pupily poskytuje pohodlné sledovanie aj pri nosení okuliarov a nastaviteľná dioptrická korekcia umožňuje jemne doladiť zobrazenie podľa vášho zraku.

KOMPAKTNÝ, ODOLNÝ A ĽAHKÝ
Hoci COOLSHOT 20 GII je najmenší a najľahší z našich laserových diaľkomerov, nerobí kompromisy v oblasti odolnosti. Je robustný a odolný voči dažďu podľa ochrannej triedy 4 normy JIS/IEC (ekvivalent IPX4) so širokou teplotnou toleranciou od -10 °C do +50 °C. Nikdy si nebudete musieť robiť starosti s tým, že ste do svojej golfovej tašky počas dlhého dňa na ihrisku pridali zbytočnú hmotnosť. Diaľkomer si môžete vložiť do vrecka a jeho hmotnosť približne 130 g (bez batérie) si sotva všimnete.
Značka Nikon

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.