Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 185

 

Správne zvolený outfit je dôležitým reprezentatívnym článkom golfu. Nakupujte pánske a dámske golfové oblečenie, ktoré Vám padne ako uliate a zároveň osloví Váš osobný vkus. Vyberajte si z množstva odevov, v ktorých sa budete cítiť pohodlne.

Vyberte si z ponuky tričiek, nohavíc, svetrov, búnd, topánok, ale aj z doplnkov ako sú opasky, ponožky, či spodné prádlo. Buďte pri golfe jednoducho „in“. Buďte pri golfe in jednoducho „s nami“.

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.