Odyssey Stroke Lab 2-Ball Fang Putter Jumbo Grip

Odyssey | Putter | Kód: 7308865253501
Dostupnosť
Do 1-2 týždňov
Pôvodná cena
279,00 €
Ušetríte
33,50 € (12%)
245,50 €
204,58 € bez DPH
Nová línia putterov Stroke Lab obsahuje unikátny nový spôsob rozloženia hmotnosti určený na zlepšenie fyzickej dynamiky švihu.

Nová putová línia Odyssey Stroke Lab pomáha zlepšovať švih prostredníctvom zmeny rozloženia hmotnosti, ktorú umožňuje nový inovatívny shaft. Toto je úplne nový prístup k vyváženiu putterov a má to len Odyssey.

Stroke Lab je o 40 gramov ľahší **, čo je možné vďaka inovatívnemu novému dizajnu shaftu s viacerými materiálmi, ktorý kombinuje grafitové telo s oceľovým hrotom, pričom väčšina hmoty sa koncentruje v hlave. Uložená hmotnosť je prerozdelená pridaním 10 g do hlavy vo forme dvoch závaží a pridaním 30 g ku koncu palice pomocou 10 g ľahšieho gripu a 40 g koncovej hmotnosti.

Účinok inovatívneho rozloženia hmotnosti Stroke Lab je dramatický. Štúdie Odyssey naznačujú zlepšenie konzistencie puttov. Pocit sa stáva akútnejším, čo pomáha golfistovi opakovať ten istý, plynulý ťah.

Stroke Lab putters sú zamerané pre každého golfistu, ktorý chce lepšie puttovať. Zostava Stroke Lab sa skladá z 10 skvelých tvarov , to všetko s najnovšou vložkou White Hot Microhinge pre hladký put a skvelý pocit.

Špičkový grafit a oceľový shaft ušetrí 40 gramov *, ktoré sa premiestnia do každého konca putteru a zmenia tak dynamiku a výkonu.

Shaft Stroke Lab je o niečo tužší a má nižší krútiaci moment v porovnaní so štandardnými shaftami pre lepšiu kontrolu.

Dodatočná váha na konci palice mení dynamiku putteru a pomáha golfistom neustále opakovať hladší a presnejší ťah.

Putter kombinuje legendárny pocit White Hot s desiatkami mikrosúh vložených po tvári, ktoré podporujú topspin pre plynulú kontrolu a kontrolu vzdialenosti.
Veľkosť Pravá, 35"
Značka Odyssey
Strana Ľavá
Pohlavie Pánske
Veľkosť Ľavá, 35"

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Veľkosť Dostupnosť Cena
7308865253501 Pravá, 35" Do 1-2 týždňov 245,50 € s DPH
279,00 € s DPH
7328865253501 Ľavá, 35" Do 1-2 týždňov 245,50 € s DPH
279,00 € s DPH
Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.