Odyssey White Hot Pro 2.0 #7

Predaj skončil
Odyssey White Hot PRO 2.0 #7
V nových white hot pro 2.0 puttroch je úderová vložka white ice, ktorá pomohla profesionálnym golfistom povyhrávať mnoho turnajov na PGA tour. Teraz je technologicky upravená tak, aby bol zvuk ešte lepší, pocit a výkon príjemnejší a vyšší. Osvedčený tvar hlavy zabezpečuje pohodlné a bezkonkurenčné putty. Technológia frézovania ponúka väčšiu toleranciu aj pri nepresných úderoch.
putter je vhodný pre širokú škálu hráčov od začiatočníkov až pre tých najlepších. Hmotnosť hlavy je 343 gramov. dostupný v dlžkach 33, 34, 35 palcov.
Veľkosť Pravá, 35"
Značka Odyssey
Strana Pravá
Pohlavie Pánske

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.