Ping G Le Arna

Ping | Putter | Kód: 9893-12478
Výpredaj -20%

Ping G Le Arna

Dostupnosť
Skladom
Tento produkt nie je možné kúpiť cez e-shop, kvôli obchodnej politike značky. Kontaktujte nás na tel. čísle +421 2 20 91 04 04 alebo e-mailom na eshop@digitalgolf.sk
Pôvodná cena
209,00 €
Ušetríte
41,80 € (20%)
167,20 €
139,33 € bez DPH
Ping G Le Arna
Výnimočný dámsky putter, ktorý vám dodá istotu a odpúšťanie v troch rôznych typoch hlav. Roll technológia tváre umožňuje, aby ste hrali viac presných puttov ako kedykoľvek predtým. 17-4 nerezová oceľ je veľmi jemne opracovaná pri modeloch ARNA a CARU. Pri modely OSLO je použitý hliník z leteckého priemysla a základová doska je nerezovej ocele. G le puttre sú navrhnuté s vyrovnávacími vlastnosťami, ktoré ich robia ľahko hrateľné.

- Tri typy modelov pre rôzne typy hráčov
- Vysoká hrateľnosť
- Výrazná vizuálna príťažlivosť
- Grip poskytuje mäkký pocit
Značka Ping
Strana Pravá
Pohlavie Dámske
Veľkosť Pravá, 33"

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.