Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 20 / 20

 

Hodláte sa užívať si golfovú atmosféru aj na zahraničných cestách alebo mimo svoj domov? Potom nie je nič jednoduchšie ako využívať cestovné bagy, s pomocou ktorých prepravíte všetky golfové palice do cieľovej destinácie bez akéhokoľvek poškodenia. Veľkostne odlišné varianty, ktorých prednosťou je pevnosť a materiálová prepracovanosť.

Je možné vyberať cestovné golfové bagy rozdielneho vyhotovenia, ktorých súčasťou bývajú aj kolieska pre jednoduchú prepravu na letisku. Oddnes sa už nemusíte ochudobňovať o príjemné chvíle na golfe, nech sa už nachádzate kdekoľvek.

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.