Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 19 / 19

 

Jednoduché, pohodlné a bezpečné uloženie golfového príslušenstva. To Vám umožnia príručné tašky na golf. Je to predovšetkým oblečenie, topánky, čiapky a iné doplnky, bez ktorých sa na golfe jednoducho nezaobídete.

Golfové príručné tašky minimalizujú akúkoľvek inú batožinu pri Vašej ceste na golfové ihrisko. Uložte si všetko potrebné do jedinej tašky, ktorá bude zhotovená z moderných materiálov. Štýlový golfový doplnok, ktorý Vám prinesie dostatok úložného miesta, hromadu priehradiek a rozdielne tvary.

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.