Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 166

 

Uložte si svoje golfové palice do bagu, ktorý môžete mať na ihrisku neustále pri sebe. Zvoľte variant ručného nosenia, ktorý disponuje možnosťou uchytenia na vozík, avšak prináša ramenný popruh. Golfový bag na nosenie, ktorého súčasťou sú aj nožičky pre postavenie na zem.

Nakupujte ľahké a povrchovo odolné bagy, do ktorých sa Vám vojde dostatok golfového vybavenia, a ktoré sa pýšia veľkým množstvom ďalších priehradiek.

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.