Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 102

 

 

Golfové loptičky predstavujú dôležitú súčasť golfovej výbavy. Základný športový prvok, ktorý musíte dopraviť do jamky a ktorého vlastnosti môžu nadobúdať odlišné podoby. Ponúkame Vám golfové loptičky rôznych parametrov, ktorých klady sa prejavia vo vetre, pri vysokej rotácií a pri zníženom odpore vzduchu.

Vyberať môžete zo značkového sortimentu niekoľkovrstvových loptičiek, ktoré dosahujú dlhé vzdialenosti a stabilný let. Ak chcete, aby bol Váš švih spojený s náležitým úspechom, nepodceňujte okrem vybavenia ani nákup kvalitných golfových loptičiek. Zakúpiť si môžete rôzne farebné varianty práve u nás!

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.