Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 198

Zaistite si pohodlný a nenáročný prevoz svojho bagu. Pohybujte sa po golfovom ihrisku rýchlo a bez fyzickej námahy, k čomu Vám dopomôžu manuálne a elektrické golfové vozíky.

Golfové vozíky môžete voliť na základe najrôznejších technických parametrov. Každý náročný golfista si príde na svoje a získa praktického pomocníka s nízkou hmotnosťou. Vyberajte si vozíky na golf, ktoré máte možnosť rozšíriť o bohaté príslušenstvo a doplnky rôzneho charakteru.

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.