Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 76

 

 

Manuálne a elektrické golfové vozíky možno rozšíriť o množstvo prípadných doplnkov, nech už vo forme náhradných dielov alebo rozširujúcich nástrojov. Doplnky k vozíkom Vám uľahčia ich uloženie, zaistia pohodlné nabíjanie či vytvoria ďalšie úložné miesto pre golfové vybavenie.

Doplnky ku golfovým vozíkom podliehajú vo všetkých ohľadoch precíznemu a kvalitnému spracovaniu, s ktorým sa spája dlhá životnosť. Vyberajte si zo stále sa rozširujúceho portfólia produktov, s ktorými upravíte svoje manuálne a elektrické vozíky podľa svojich potrieb.

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.