Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 48

 

 

Ak Vás obťažuje nosiť bag cez rameno alebo ho ťahať či tlačiť na manuálnom vozíku, zvoľte moderný elektrický variant. Praktické golfové vozíky vybavené elektrickým pohonom, ktoré ovládate stlačením príslušného tlačidla. Premiestňovanie bagu bez práce a bez námahy, nech už zdolávate akýkoľvek terén.

Elektrické golfové vozíky ponúkame v rozdielnom cenovom rozmedzí, ktoré väčšinou závisí od výrobného materiálu, hmotnosti, výkonu, výdrže a množstva ďalších elementov.

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.