Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 74

 

 

Praktické vozíky na bagy, ktoré už nemusíte nosiť cez rameno. Prinášame Vám širokú škálu moderných vozíkov od najrôznejších výrobcov.

Manuálne golfové vozíky sú prispôsobené pre jednoduché upevnenie bagu. Mnohokrát nechýba ani ďalší úložný priestor. Nízka hmotnosť, ľahká ovládateľnosť a efektívna parkovacia brzda. To je iba malý zoznam predností, vďaka ktorým si zamilujete manuálne vozíky na golf, ktoré Vám zjednodušia pohyb po ihrisku.

 

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.