Cena od - do
Dostupnosť
Skladom

1 – 24 / 49

Moderná doba si žiada nadčasové technológie, inak to nie je ani v golfe. Zakomponujte do svojej golfovej výbavy špeciálne GPS a meraciu techniku, s ktorou docielite lepšiu prehľadnosť. Získajte v podaní moderného vybavenia údaje, ktoré využijete pri každom odpale k vášmu úspechu.

Golfové GPS a meracia technika podliehajú vysokej kvalite a presnosti prezentovaných hodnôt. Povzneste svoje pravidelné hranie na omnoho vyššiu úroveň a získajte praktický náskok nad konkurenciou.

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.