Scotty Cameron Concept X CX-02 Low Slant

Scotty Cameron | Putter | Kód: 734RB34
Dostupnosť
Vypredané
Pôvodná cena
649,00 €
Ušetríte
64,90 € (10%)
584,10 €
486,75 € bez DPH
Scotty Cameron Concept X

Scotty Cameron prináša koncept X - hranice moderného Putterového dizajnu. Zameriava sa na budúcnosť a je cielene navrhnutý na zmiešanie vizuálnych charakteristík hláv s hrateľnosťou palice, tieto prvotriedne modely zavádzajú nové, dvoj zónové tlmiace vibračné komory pre jemný, pevný zvuk a pocit a "krídla" pre úžasnú stabilitu a odpustenie.

CX-01
Obsahuje Nuckle Neck, ktorý poskytuje jeden shaft v známej inštalácii nastavenia krku, pričom uvoľňuje váhu pre premiestnenie na krídla. Špička hlavy visí podobne ako Newport alebo Newport 2.

CX-02
Zvýraznená novým spodným šikmým kĺbovým krkom, ktorý podporuje ďalšie vyváženie puttra, podobne ako pri Newportu 2.5, a zároveň umožňuje väčšiu váhu premiestniť na perimeter patra pre vyšší MOI.

SCOTTY CAMERON KONCEPCT X
Koncept X Puttery sú určené pre hráčov, ktorí chcú mať pocit a výkon osvedčeného blade štýlu, ale tiež využívať najnovšie technológie pre viac tolerancie.
Značka Scotty Cameron
Strana Pravá
Pohlavie Pánske

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Kód Veľkosť Dostupnosť Cena
734RB34 Pravá, 34" Vypredané 584,10 € s DPH
649,00 € s DPH
734RB35 Pravá, 35" Vypredané 584,10 € s DPH
649,00 € s DPH
Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.