Scotty Cameron Phantom X 5.5

Scotty Cameron | Putter | Kód: 737RB35
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
469,00 €
Ušetríte
46,90 € (10%)
422,10 €
351,75 € bez DPH
Každý putter Phantom X je precízne frézovaná viaczložková palica založená na jednom z piatich nových návrhov. Tieto modely sú o niečo kompaktnejšie ako ich predchodcovia Futura s uhladenými kontúrami, aby vzbudili dôveru.

Rôzne hlavy, ktoré preferujú golfisti, ponúkajú viac možností nastavenia, vrátane: spojitých čiar od nábežnej hrany až naspäť; jednoduché zameriavacie body; zvýšené alebo odstupňované príruby; a širšie alebo „miznúce“ horné línie. Vyrovnávacie funkcie boli zvýraznené dlhšími, líniami a trojitými zameriavacími bodmi zvýraznenými v neónovo žltej farbe.

Každý putter Phantom X je skonštruovaný so štandardným hliníkovým povrchom 6061, ktorý sa rozkladá dozadu a cez oblasti prírub pri každom modele. Výsledkom je solídna spätná väzba pri zachovaní mäkkého pocitu.

Linka Phantom X predstavuje debut nového gripu Pistolero Plus v cementovej šedej farbe s lesklým čiernym lakom. Pistolero Plus je modifikovaná Pistolero rukoväť s hrubšou, menej zúženou pravou (nízkou) rukou, ktorá kombinuje preferovaný výkon a pocit z gumovej rukoväte v štýle Pistolero.
Veľkosť Pravá, 35"
Značka Scotty Cameron
Strana Pravá
Pohlavie Pánske

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.