Sneaky Shoe Wipes

Sneaky | Ďalšie príslušenstvo | Kód: 12590-22331
Výpredaj -10%
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
4,99 €
Ušetríte
0,49 € (10%)
4,50 €
3,75 € bez DPH
Sneaky utierky na topánky sú prvotriedne obojstranné utierky určené na čistenie topánok, tenisiek a vychádzkovej obuvi. Každá utierka má na jednej strane vyčnievajúce gumové výčnelky ktoré pomáhajú odstrániť a vyčistiť nečistoty. Druhá strana je hladká a je určená na jemné očistenie a utretie vonkajšej časti topánky.

Sneaky utierky na topánky sú praktické, zmestia sa do vrecka a sú teda ideálne na používanie v exteriéri alebo na cestovanie. Tieto utierky na čistenie topánok sú najúčinnejšie na trhu, majú v sebe zapustený čistiaci roztok, ktorý je veľmi účinný na čistenie škvŕn.

93% biologicky rozložiteľný materiál. 12 samostatných utierok v jednom balení. Približné rozmery jednej utierky sú 20 x 21 cm


Sneaky utierky

Sneaky utierky na topánky sú prvotriedne obojstranné utierky určené na čistenie topánok, tenisiek a vychádzkovej obuvi.

Krok 1 – Jemne odlepte tesniaci obal do polovice a odkryte otvor, kde sú utierky.
Krok 2 – Na odstránenie väčšej nečistoty a špiny, použite stranu utierky s vyčnievajúcimi gumovými výčnelkami.
Krok 3 – Na čistenie a utretie čistých a hladkých plôch na topánke použite hladkú stranu utierky.
Krok 4 – Vždy dbajte na to, aby ste riadne uzatvorili obal, zabránite tak vysychaniu utierok. Utierky zlikvidujte v koši.
Značka Sneaky

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.