Swing Caddie SC100

Swing Caddie | Tréning | Kód: SC100BK
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
279,90 €
Ušetríte
56,00 € (20%)
223,90 €
186,58 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1
Swing Caddy SC100 je prenosný golfový monitor na meranie švihu, ktorý poskytuje okamžitú vizuálnu spätnú väzbu a štatistiky pre každú palicu. Prax robí dokonalý švih!

Výhody:

Vzdialenosť vs. Konzistencia
Čo je dôležitejšie? Vzdialenosť je dôležitá, ale konzistencia je potrebná na kontrolu vzdialenosti úderu. Trénujte so Swing Caddy a zistíte, že ste zlepšili dôveru, zlepšili švih a Skóre.

Malé zmeny, veľké výsledky
Cvičenie rovnakého golfového úderu znova a znova sa môže rýchlo stať nudným a statickým. Swing Caddy vám ukáže vzdialenosť, rýchlosť švihu, rýchlosť lopty a Smash Factor. Pre každú loptu a palicu má tri režimy prehrávania, ktoré robia každý úder zaujímavý a príjemný.

Vychutnajte si tréning s cieľovými a náhodnými režimami
Swing Caddy poskytuje okamžitú vizuálnu spätnú väzbu a štatistiky úderov pre každú palicu v troch režimoch: Pracovný režim, Cieľový režim a Náhodný režim. Čím lepšia je vaša presnosť, tým lepšie vaše skóre! Vyzvite sa, aby ste dosiahli cieľovú vzdialenosť a dosiahli skóre 10/10.

Stále Hands-free
Akonáhle si vyberiete svoju palicu, ste pripravení hrať! Diaľkové ovládanie Swing Caddy umožňuje prispôsobiť vaše nastavenia bez toho, aby ste museli urobiť krok.
Značka Swing Caddie
Farba Čierna
,
5

super pomocka na trening. funguje to vyborne.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.