Swing Caddie SC200

Swing Caddie | Tréning | Kód: SC200BL
Dostupnosť
Do 1-2 týždňov
Pôvodná cena
329,90 €
Ušetríte
33,00 € (10%)
296,90 €
247,42 € bez DPH
Priemerné hodnotenie
5 / 5
Hodnotené 1×
5
4
3
2
1
Monitor Swing Caddy SC200 Launch Monitor je samostatný prístroj (žiadna telefónna aplikácia nie je potrebná), ktorá ponúka okamžitú spätnú väzbu prostredníctvom LCD displeja z golfovej hry. Zmeria vzdialenosť odpalu, rýchlosť švihu, rýchlosť lopty a Smash Factor a tieto údaje zobrazí na displeji.
Tento prístroj má taktiež hlasový výstup a meranie pod akým uhlom lopta vyštartuje
SC200 má 3 režimy: Cvičenie, Cieľ, Náhodné a štatistiky pre každú použitú palicu.
SC200 zobrazí počet úderov a zobrazenie času. Dodáva sa s diaľkovým ovládaním pre jednoduché používanie.

Model Swing Caddy SC200 od Voice Caddy je prenosný radarový monitor merajúci švih na báze Dopplera. Poskytuje vám odohratú vzdialenosť (buď Carry alebo celkovú vzdialenosť) a je k dispozícii za veľmi prijateľnú cenu. Poskytnutím okamžitej spätnej väzby na LCD displeji je tento ručný monitor schopný merať údaje o loptičke a palici, takže môžete vidieť svoju vzdialenosť, rýchlosť lopty, rýchlosť švihu a Smash Factor.

V nadväznosti na úspech Voice Caddy v originálnej línii hlasových navigačných zariadení GPS, Swing Caddy SC200 tiež disponuje funkciou hlasového výstupu, ktorá vám povie, ako ďaleko lopta letela po každom údere. Jedná sa o samostatné zariadenie, ktoré nevyžaduje žiadnu integráciu, alebo synchronizáciu so Smartphonmi.

SC200 má tri rôzne režimy, ktoré môžete použiť: Cvičenie, Cieľ a Random. V režime Practice dostanete okamžitú spätnú väzbu, v režime Cieľ zvolíte vzdialenosť a pracujete na jej dosiahnutí a v náhodnom režime nechá jednotka rozhodnutie na vás. Každý z týchto režimov by mal pomôcť zabezpečiť, aby váš čas strávený na Drivingu bol variabilný a užitočný.

Skvelá pozornosť sa venuje zdokonaľovaniu hry - SC200 vám dáva možnosť sledovať denné a celkové štatistiky pre každú palicu. To vám môže pomôcť jemne doladiť kontrolu vzdialenosti. Navyše, merania na základe vzdialenosti sú poskytované na základe barometrického tlaku praktického prostredia, aby ste získali skutočné chápanie vývoja vašich úderov.

S možnosťou vloženia presných uhlov úderových plôch vašich palíc môže byť zariadenie úplne prispôsobené vašim nastaveniam tak, aby poskytovalo veľmi presné údaje pre každý typ úderu. Dodávaná bezdrôtová riadiaca jednotka umožňuje, aby sa všetky nastavenia vrátane výberu palice riadili na diaľku, zatiaľ čo funkcia zobrazovania počtu úderov a času umožňuje sledovanie dĺžky a intenzitu tréningu.

Váha zariadenia o niečo viac ako 200g a meria len 15cm x 7,5cm x 2,5cm, Swing Caddy SC200 nie je skvelé len pre hráčov, ktorí majú radi prax. Jeho kompaktná veľkosť a cenová dostupnosť tiež robia zariadenie skvelým pre trénerov, ktorí chcú maximalizovať efektívnosť svojich lekcií a Fittovanie palíc.
Značka Swing Caddie
Farba Modrá
,
5

trening bez tejto pomocky si uz neviem ani predstavit.


Súvisiace produkty

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.