Taylormade Project (S) 2018 Balls White

TaylorMade | Loptičky | Kód: M7166201
Dostupnosť
Skladom
Zabalené do 10 minút
Pôvodná cena
30,00 €
Ušetríte
6,00 € (20%)
24,00 €
20,00 € bez DPH
Úplne nová lopta TaylorMade Project (s) ponúka neuveriteľne jemný pocit, zatiaľ čo sa TaylorMade zameriava na nízku rotáciu pri údere s driverom a značnú vzdialenosť. Keď si hráč nemôže vybrať medzi jednou, alebo druhou loptičkou. Táto lopta je Project (s).

Jadro s dvojitou vzdialenosťou

Jadro s dvojitou vzdialenosťou v Project (s) znižuje celkovú kompresiu lopty pre jemný pocit pri zachovaní odskoku a rýchlosti. Kompresia Project (s) je 60, o 10 menej ako pri Project (a).

Jadro s dvojitými vzdialenosťami je dvojvrstvový systém, ktorý má veľké vnútorné jadro s nízkym kompresiou, ktoré znižuje neželané rotácie pri úderoch driverom a vytvára skvelý pocit. Vonkajšie jadro pozostáva z mäkšieho a pružného polyméru, ktorý tiež zlepšuje pocit a udržuje vysokú rýchlosť lopty.

Aerodynamický obal z ionoméru

Kvôli vysokému COR Dual-Diaľkovému jadru boli inžinieri schopní používať mäkký ionomérový kryt, ktorý zlepšuje pocit a kontrolu na gríne. V porovnaní s konkurenčnou loptou má Project (s) najmäkší obal, ktorý poskytuje väčšiu pružnosť a jemný pocit.

Project (s) používa patent na dimple TaylorMade 342LDP, ktorý v kombinácii s nižšou rotáciou znižuje trenie počas dlhšieho letu. Výsledkom je golfová loptička, ktorá prináša vzdialenosť aj pocit.

- 12 lôpt v balení
Značka TaylorMade

Momentálne tu nie sú žiadne hodnotenia.

Buďte prvý, kto napíše hodnotenie na tento produkt.

Overené našimi zákazníkmi

Pozrieť hodnotenie na Heureka.sk

Pružnosť a výborná komunikácia

Overený zákazník,

Kvalita a rýchlosť

Overený zákazník,

Super pristup, vzdy ochotne poradia a vysvetlia.

Overený zákazník,

Obsah tohto webu je duševným vlastníctvom spoločnosti SVK Investments s.r.o. a je chránený v zmysle Autorského zákona č. 618/2003 Z.z. v znení neskorších predpisov a príslušnými platnými právnymi predpismi Slovenskej republiky. Obsahom webu sa rozumie grafický vzhľad - dizajn, obsahová platforma, logická štruktúra, textový i obrazový materiál a všetky ďalšie informácie a náležitosti webu. Publikovanie resp. ďalšie šírenie časti alebo celého obsahu tohto webu akýmkoľvek spôsobom bez predchádzajúceho písomného súhlasu spoločnosti SVK Investments s.r.o. je výslovne zakázané bez ohľadu na uvedenie či neuvedenie zdroja.